Okolica

 
Szeroki Ostrów | Największa wyspa na jeziorze Śniardwy o powierzchni 70 ha. Położona jest w jego południowej części, połączona z lądem groblą, stąd niekiedy nazywana jest półwyspem. Od północno-zachodniego brzegu wyspy roztacza się widok na jezioro Śniardwy.
Zdory | Oddalona od nieruchomości około 2 km miejscowość nad jeziorem Seksty, w której położona jest droga dojazdowa na półwysep Szeroki Ostrów. W miejscowości znajduje się miejska plaża, wypożyczalnia kajaków, rowerów, skuterów wodnych, motorówek i łódek.
Nieruchomość usytuowana jest w Mazurskim Parku Krajobrazowym, przy drodze w Kierunku Orzysz-Giżycko, Orzysz-Ełk przy trasie Orzysz-Pisz. Przez teren posesji przebiegała będzie Mazurska Pętla Rowerowa.
W okolicy znajduje się wiele miejsc turystycznych między innymi: zabytkowa wieża ciśnień, Smętkiem po Pisie - rejs, Kąpielisko nad jeziorem Roś w miejscowości Szczechy Małe w Piszu, Muzeum Ziemi Piskiej, Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Ruciane-Nida, rejsy statkami pasażerskimi z Pisza i Rucianie Nidy po mazurskich jeziorach, Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo, Galindia - Mazurski Eden, rejsy promem z Wierzby do Mikołajek.
W odległości 50 metrów znajduje się Zajazd Wiejski, a w odległości 3 kilometrów Zajazd Myśliwski w miejscowości Maldanin.
W miejscowości Nowe Guty oddalonej o 8 km znajduje się jedna z najpiękniejszych plaży na Mazurach.
 
CENY DZIAŁEK
15ar - 60zł/m2 :: 30ar - 50zł/m2

Wszystkie media przy działkach (woda, kanalizacja, prąd).

Możliwość zwodowania lodki żaglówki w miejscowości Zdory

Na jeziorze Śniardwy, seksty występuje całkowity brak strefy ciszy,
a więc miłośnicy skuterów wodnych, motorówek będą mogli pływać po jeziorach.

Działki Położone są w pobliżu Szlaku Mazurskich jezior

Działki Położone są w pobliżu Szlaku Mazurskich jezior.

W miejscowości Zdory mamy możliwość zwodowania łódki motorówki skutera wodnego czy też żaglówki.

Jest to idealne miejsce do nauki żeglowania jak i uprawiania sportów motorowodnych czy też połowu ryb.


Z miejscowości Zdory położonej nad Jeziorem Seksty rozpoczyna się szlak Wielkich jezior Mazurskich, w kierunku Mikołajki, Ruciane Nida, Giżycko, Węgorzewo.

Trasa prowadzi przez największe jezioro w Polsce (Śniardwy), możemy popłynąć żaglówka lub też motorówka,
skuterem wodnym najdłuższym odcinkiem kanałowym tj. Kanałem Jeglińskim wypłynąć na jezioro Roś dalej możemy spłynąć rzeką Pisą do Narwi i Wisły.
Zobacz lokalizację

Lokalizacja

 

Galeria

Kontakt

Szczechy Wielkie, warmińsko-mazurskie
12-200 Pisz
tel. 605-333-104

Oferta dostępna w serwisie OTODOM
Napisz do nas